KPSS önlisans sınav giriş yerleri ne zaman açıklanacak?
 KPSS önlisans sınav giriş yerleri ne zaman açıklanacak sorusunun cevabı ÖSYM tarafından geld. 2016 KPSS sınav giriş yerleri sorgulamak isteyen adaylar için sınav giriş yerleri açıklandı.ÖSYM nternet sayfasında Aday İşlemleri üzeri kimlik bilgileri girilerek sorgulama yapılıyor. KPSS sınavları 12 Ekimde yapılacak olup Sınavı giriş yeri sorgulama işlemleri ile ilgili detaylar haberimizde yer almaktadır.

Memur olmak isteyen adayların umutla beklediği KPSS 2016 önlisans sınavına giriş belgeleri ÖSYM tarafından açıklanmıştır .Sizlerde KPSS 2016 önlisans sınavına girmek için sınav giriş belgelerini ve giriş yerlerini sorgulamak istiyorsanız aşağıda verdiğimiz linke tıklayabilirsiniz.

KPSS SINAV GİRİŞ YERLERİNİ SORGULAMAK İÇİN 

ÖSYM'nin resmi sitesinden yaptığı açıklama şu şekilde:

"16 Ekim 2016 tarihinde uygulanacak olan Kamu Personeli Seçme Sınavı Ön Lisans adaylarının, sınava girecekleri bina/salonlara atama işlemleri tamamlanmıştır. 

Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi Başkanlığının (ÖSYM) internet  sitesindeki duyuruya göre, 16 Ekim 2016'da uygulanacak KPSS ön lisans adaylarının  sınava girecekleri bina ve salonlara atama işlemleri tamamlandı  Adaylar, sınava girecekleri yer bilgisini gösteren sınava giriş belgesini, T.C.  kimlik numaraları ve aday şifreleri ile ÖSYM’nin "https://ais.osym.gov.tr"  internet adresinden edinebilecek."

 

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×