Öne Çıkanlar The Moment sağlık durumu elazığ haber Yıktı incir reçeli 2

ATV Canlı Güncel Yayın Akışı Listesi (13 Ekim 2014 Pazartesi)
ATV Canlı hd Yayın akışında Pazartesi günü hangi programlar var? İnternetten ATV kanalı Kesintisiz, bedava, donmadan Hd nasıl izlenir? Atv canlı izlemek istiyorum. Atv yeni Türksat uydu frekans bilgilerine nasıl ulaşırım? ATV - 13 Ekim Pazartesi günü ve akşamı yayın akışı listesinde neler var? ATV'de güne ait herşey bu haberimizde, ATV canlı izle hızlı ulaşım linkine nasıl ulaşılır? ATV Canlı yayını izlemek için Tıklayınız.    

13 Ekim Pazartesi günü yayın bilgileri ve dizi saatlerini merakeden okuyucularımız haberimizden; ATV televizyonunu izlemek için gerekli olan bağlantı ve ATV onlıne Canlı bedava izle linki, Ayrıca gün içinde, ATV yayın akışında karşınıza gelecek olan programların yayın satlerine ve, ATV canlı yayın rehberinede kolaylıkla ulaşabilirler. ATV canlı İzle (13 Ekim 2014) ATV'de hangi yarışma ve diziler var? ATV'de güne ait her şey - ATV canlı yayınını donmadan ve kesintisiz izle bağlantısı ve ATV'de yayınlanan tüm programları bolgehaberi.com'dan an be an takip edebilirsiniz.

ATV yayın akışı burda, ATV canlı yayın ve ATV'de yayınlanacak olan programlara sitemizden ulaşabilirsiniz. İşte 13 Ekim Pazartesi günü ve akşamı, ATV'de karşınıza gelecek programlar ve yayın listesi aşağıda yeralmaktadır.  

13 Ekim Pazartesi Günü ATV'de Hangi Programların yayınlanacağını öğrenmek ve Türkiye'nin En Çok İzlenen TV Kanalının Yayın Akışı Listesinde nelerin olduğunu görmek ve ATV'yi Canlı yayını takip etmek isteyen ziyaretçilerimiz haberimizden tüm aranan bilgilere ulaşabilirler.
 
ATV YAYIN AKIŞI (13 Ekim 2014 Pazartesi)

07:00 Kahvaltı Haberleri (Haber)
Özet: Günün ve bir önceki gecenin en önemli gelişmeleri ve gazetelerden başlıklar bu programda.


10:00 Müge Anlı ile Tatlı Sert
(Reality)
Özet: Sorunlarına çözüm bulmak isteyen ya da çaresiz kalan insanlar Müge Anlı ile Tatlı Sert'in kapısını çalıyor.


13:00 Kızlar ve Anneleri
(Yarışma)
Özet: Anneler ve kızları, farklı etap ve oyunlarda rakiplerini yenmeye çalışıyorlar.


15:00 Alemin Kıralı
(Komedi)
Özet: Birbirinden farklı kişiliklere sahip altı kadınla aynı evde yaşayan köy kökenli Aslan'ın maceraları.


16:00 Zahide ile Yetiş Hayata
(Yaşam)
Özet: Uzman konukların yardımıyla ihtiyacı olanlara destek veriliyor, sorunları çözüme kavuşturuluyor.


18:55 ATV Ana Haber
(Haber)
Özet: Türkiye'nin ve dünyanın politika, ekonomi ve kültür-sanat gündeminden sıcak gelişmelere yer veriliyor.


20:00 Karadayı
(Dram, Aksiyon)
Özet: Haksızlıklara son vermek için her yolu deneyen Mahir'in adalet savaşı..


23:40 Kim Milyoner Olmak İster?
(Yarışma)
Özet: Bilgisine ve genel kültürüne güvenen yarışmacılar bir milyon liralık ödül için ter döküyor.

ATV CANLI YAYIN İÇİN TIKLAYINIZ

ATV DİZİLERİ


DİĞER YARIM 

Meryem'le, Ecevit ailelerinin tüm karşı çıkmalarına rağmen evlenirler. Ancak ikili kültürleri, sosyal statüleri konusunda son derece farklıdır. Aşkları haricinde birbirinden çok farklı olan Meryem ve Ecevit birkaç yıl içinde sudan bir sebeple kavga eder ve galip gelen inatları yüzünden boşanırlar. 

İkiz kızları olan çift mahkemenin, birini anneye, diğerini de babada kalmak üzere karar vermesi ile tamamen yollarını ayırır. İkisi de çocukları birbirine göstermemeye yemin ederler. 

Kızları, kendi kültürlerine ve fikirlerine göre yetiştirirken onlara büyük bir yalan söylerler. Ancak yıllar sonra ikiz kardeşlerin kaderi İstanbul'da birleşir ve birbirinden habersiz iki kız kardeş çarpışırlar. Yüzleri aynı ama yaşam tarzları taban tabana zıt kardeşler elele verir ve tüm gerçeklerinin yalana dönüştüğü o gün, bir karar verirler. Anne babalarına iyi bir ders verecek ve onları yeniden bir araya getireceklerdir.

Mehmet Yiğit Alp'in yapımcılığını üstlendiği, Yönetmenliğini Veli Çelik'in yaptığı, senaryosunu ise Eda Tezcan, Gülbike Sonay Üte'nin yazdığı, aile ve mahalle yaşamı üzerine kurulmuş sıcak bir mahalle dizisi "DİĞER YARIM" Her Cuma 21:15'te Atv ekranlarında..

KARA PARA AŞK

Duyguları ve mantığı arasında sıkışıp kalan Ömer, Elif'le olan randevusuna gitmez. Ona göre yürümeyecek bir ilişkiye de başlamanın anlamı yoktur. Elif Ömer'in bu tavrı karşısında bir kez daha yıkılır. Açıklama yapmaya çalışan Ömer'e artık arkadaş bile olamayacaklarını söyler. Ömer sarsılmıştır, ne yapacağını bilemez. İçten içe aşık olduğu Elif'i, Levent'in yanında görünce de deliye döner. Ömer'in duyguları mantığını alt edebilecek midir? Ömer Elif'e aşkını itiraf edebilecek mi?

Zerrin Tayyar'ın yardımıyla Aslı'ya gizlice kürtaj yaptırtmıştır. Aslı'nın ilaçlarını alıp tedavisine devam etmesi için hiçbir engel kalmamıştır. Zerrin her şeyin yoluna girdiğini düşünmektedir. Bebeğini kaybeden Aslı bu gerçekle yüzleşince ne yapacaktır? Zerrin bu hesaplaşmadan zaferle ayrılabilecek mi?

Kara para trafiğini düzenleyen ve Hatice'yi kurye yapan Metin'in işleri pürüzsüz ilerlerken Nilüfer ansızın karşısına çıkıp hesap sorar. Metin Nilüfer'e görüntüleri açıklayabilecek midir? Nilüfer'in gizli sevgilisini bulmaya çalışan Mert bu konuda babasından yardım ister. Tayyar, Nilüfer'in sevgilisinin peşine düşecek mi?

Bu sırada güvenlik kameralarından gelen görüntüler ışığında soruşturmayı sürdüren ekip Taner'i yeniden sorguya çekmeye karar verir. Tayyar'ın adamlarından kaçan Taner emniyette olmayı Tayyar'ın eline düşmeye tercih eder. 

İfadeler ve elde edilen deliller Taner'i bir numaralı zanlı haline getirmiştir. Hüseyin, Taner'in katil olduğuna emindir ve durumdan memnundur. Oysa sezgilerinde yanılmayan Ömer, Taner'in masum olduğunu düşünmektedir. Peki ya gerçek katil kim? Ömer gerçek katile ulaşıp elmasları bulmayı başarabilecek mi? 

BUGÜNÜN SARAYLISI

Kökleri saraya dayanan Katiboğlu ailesi maddi anlamda zor günler geçirmektedir. Kuyumculuk mesleğini atalarından devralan "Saraylı Bey" lakaplı Ata Katiboğlu, ailenin iki asırdır ikamet ettiği yalıyı satışa çıkarmak durumunda kalır. Statülerini kaybetmek üzere olan karısı Üftade ve kızı Feride bu durumdan oldukça hoşnutsuzdur. Yalıya beklenmedik, sürpriz bir alıcı çıkar. Hayatında Kayseri'deki bağ evinden başka bir yer görmemiş olan genç, güzel ve milyoner Ayşen, "Bugünün Saraylısı" olarak yalıya yerleşir. 
 
DOKSANLAR

Evlenmek istediğini ailesine açıklayan Mustafa Dede, müstakbel eşini ailesiyle tanıştırmaya getirir. Nuri ve Bekir'in ailesi, Perihan Hanım'la bir akşam yemeğinde buluşur. Enteresan bir kadın olan Perihan Hanım ile yaşanacaklar merak konusudur! Nuri'nin esrarengiz davranışları ve gizli gizli bir kadınla görüşmesi üzerine Şükran kıskançlık krizine girer. Öte yandan Özlem'i kıskandığını itiraf eden Atilla, hiç beklemediği bir tepki ile karşılaşır.

KAÇAK 

Kayınpederi İsmet Ali Topçuoğlu'nu vuran Ertan için artık yeni bir dönem başlamıştır. Bir tarafta İsmet Ali Topçuoğlu yaşam mücadelesi verirken diğer tarafta Ertan, planlarını yapmış ve kayınpederinin yerine geçmek için harekete geçmiştir. Babasının intikamını almak isteyen Merve, elinde silahla Ertan'ın karşısına dikilir.

Bilgisayar yoluyla Serhatlarla iletişime geçen Şahingöz onlara yeni bir hedef gösterir. Bu hedef Serhat, Dadaylı ve Nazmi'yi hiç beklemedikleri yerlere götürür. Nurgül, Ertan'ın kendisine aşkını ilan etmesiyle büyük şaşkınlık yaşar. Serhat ve Ertan bir kez daha karşı karşıya gelirler.
 
KARADAYI

Mahir en büyük düşmanı Turgut'la karşı karşıyadır sonunda. Bütün acılarının hesabını sorup, her türlü cezayı verebilecek haldedir. Yaşadığı büyük kayıplara rağmen, canını ellerinde tuttuğu Turgut'u öldürmeyi kendine yediremez ancak silahın ateş almasına da mani olamaz. Nazif, Feride'nin karşısındadır. 

Herkes Feride'nin iki dudağının arasından çıkacak kararı beklemektedir. Karar sadece Kara ailesinin değil, Feride ve sevdiği Mahir'in de hayatını etkileyecektir. Bu ağır yükü taşımaktan yorulan Feride kararını açıklar.
 
Mahir çok kere ölmesini dilediği Turgut'un yaşaması için mücadele etmektedir bu sefer. Çünkü onun cezasını çekmesini istemektedir. Oysa Mahir'in bilmediği, Turgut'un ölürken bile Mahir'i de yanında sürüklemeye çalıştığıdır.
 
KURTLAR VADİSİ PUSU
 
Türkiye nin merakla ve ilgi ile izlediği Kurtlar vadisi pusu her bölümüyle her hafta ençok izlenen diziler arasında yer alıyor. Kurtlar vadisi pusu dizisi 11 yıldır türk televizyonlarının ençok izlenen ençok takip edilen dizisi kurtlar vadisi her hafta bölümleriyle her geçen gün daha da aksiyonu ve gerilim artmaktadır.

Ekranların tutkusu ve vazgeçilemeyen tutkusu haline gelen dizisi Kurtlar vadisi pusu İlk olarak Show tv de başladı vesonrasında kanal D , TNT, atv , Star tv ve sonrasında yeniden ATV ekranlarına dönen kvp dizi  macerasına son sürat devam ediyor. ATV nin gözdesi Kurtlar vadisi pusu konu olarak  devlet mafya  dış güçler ve gündemdeki güncel konuları konu edinen ve bu  gibi konuları ile Türkiyedeki seyirci kitlesinde merak uyandırdı.
 
Kurtlar vadisi pusu yayınlandığı andan itibaren her hafta en çok izlenenler arasında… Dizi severler, Kurtlar vadisi pusu’ı  perşembe  akşamı dizi bittikten sonra bir sonraki haftayı ,yani yeni bölümlerini adeta iple çekiyor. Türkiye nin fenomen dizisi Kurtlar vadisi pusu  yine müthiş başladı. Kurtlar vadisi pusu yeni bölümler başladığı günden itibaren her hafta Perşembe akşamları saat 21:00 da başlıyor.
 
ATV Hakkında Genel Bilgi
 
Atv, 1993 yılında Dinç Bilgin tarafından kurulmuş, 2002 yılında Ciner Grubu'na geçmiş, 2013 yılına kdar Çalık Holding'e bağlı olarak yayın hayatını sürdürmüş, sahibi Kalyon Grup olan ulusal televizyon kanalı.Genel merkezinin bulunduğu Türkiye'de ve tüm Avrupa ülkelerinde izlenebilmektedir. Spor sunucusu Ender Bilgin'dir. atv Ana Haber Bülteni'ni haftaiçi Cem Öğretir, hafta sonları ise Şebnem Sunar Küçük sunmaktadır.
 
28 Aralık 2011 tarihinde atv'nin bağlı olduğu Turkuvaz Medya Grubu, Ziraat Türkiye Kupası 2011-2012 sezonu için yayın haklarını satın almıştır. Maçlar atv ve a Haber kanallarından yayınlanmaktadır. atv 4 Eylül 2013'ten itibaren 16:9 geniş ekran formatlı yayına geçmiştir.

ATV UYDU FREKANS BİLGİLERİ - 2014
 
ATV ' nin yeni uydu değerlerini uydu alıcılarına aşağıdaki biçimde yükleyebilirsiniz.. 
 
a. Ana menüye girebilmek için ; uzaktan kumandanızda ' MENÜ ' veya ' SETUP ' yazan düğmeye basınız . 
 
b. Uydu alıcısı marka modeline göre ; ' KANAL ARAMA ' , ' MANUEL ARAMA ' , ' KANAL EKLEME ' , ' EL İLE ARAMA ' gibi menülerden hangisi beliriyor ise YUKARI - AŞAĞI tuşlarını kullanarak ona gelip ' OK ' e basınız. 
 
c. Açılan pencerede yine uydu alıcısının marka modeline göre ; ' TP FREKANSI ' , ' ALIŞ FREKANSI ' , ' FREKANS ' , ' UYDU FREKANSI ' seçeneklerinden biri belirecektir , YUKARI - AŞAĞI tuşlarını kullanarak o seçeneğin üstüne gelip kumandada bulunan rakam tuşlarını kullanarak ATV yeni frekansı olan ' 11791 ' değerini girin. 
 
d. Yine aynı pencerede ' SEMBOL ORANI ' yada ' SYMBOL RATE ' değeri olacaktır. YUKARI - AŞAĞI tuşlarını kullanarak o seçeneğin üstüne gelip kumandada bulunan rakam tuşlarını kullanarak ' 16000 ' girin.. 
 
e. Yine aynı pencerede bulunan ve ' POLARIZASYON ' yada ' POL ' şeklinde bir yazı olacaktır. YUKARI - AŞAĞI tuşlarını kullanarak o seçeneğin üstüne gelip sonra SAĞ - SOL ok tuşlarıyla ' H ' , ' HORIZONTAL ' yada ' YATAY ' olacak şekilde değiştirin. 
 
f. Yine aynı yerde bulunan ' FEC ' değerini değiştirmek için YUKARI - AŞAĞI tuşlarını kullanarak o seçeneğin üstüne gelip sonra SAĞ - SOL ok tuşlarıyla ' 5 / 6 ' seçilmelidir. Bazı uydu alıcılarında bu değerin girilebileceği bir alan bulunmamaktadır. Bu durumda bu değerin girilmesine gerek yoktur. 
 
g. Son olarak ' OK ' tuşuna basarak ATV yeni Uydu parametrelerini kaydetmiş olacaksınız. Aramayı tamamlayabilmek için Uydu Alıcısı marka modeline göre değişen ' ARAMA BAŞLAT ' yada ' TP ARA ' seçeneğinin üstüne gelerek arama işlemi başlatmanız gerekmektedir. 
h. Arama işlemi tamamlandıktan sonra Uydu Alıcısı yeni aranan kanalı kanal listesinin en sonuna kaydedecektir.
  

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.