Öne Çıkanlar karar nejat birecik Justіn Bіеbеr elazığ haber bu tarz benim özlem özden

Astroloji Günlük Burç Yorumları Bu Gün Burçlarınız Neler Söylüyor? 12 Aralık 2014 Cuma Astroloji Günlük Burçları – 12.12.2014

Günlük burç  yorumları - 2014 Aralık ayı burç yorumları, 12 Aralık 2014 koç burcu yorumu,  12 Aralık  2014 kova burcu yorumu, 12 Aralık  2014 oğlak burcu yorumu, 12 Aralık  2014 terazi burcu yorumu, 12 Aralık  2014 yay burcu yorumu,  12 Aralık  2014 yengeç burcu yorumu,12 Aralık 2014  akrep burcu yorumu,12 Aralık 2014 aslan burcu yorumu, 12 Aralık 2014  balık burcu yorumu,  12 Aralık 2014  başak burcu yorumu, 12 Aralık 2014boğa burcu yorumu, 12 Aralık  2014 ikizler burcu yorumu.Sevgili Koç,

Burcunuza geçen Venüs ve karşıt burcunuzda ilerleyen Satürn’den güçlü etkiler alıyorsunuz. Duygularınızı yoğun yaşadığınız bir gün. Yaratıcılığınız hız kazanıyor.Bugün, arkadaşlarınızla sağlam ilişkileriniz içinde olacaksınız. Karşılıklı fikirlerin paslaştığı yeni fikirlere açıksınız ve size gelecek olan tekliflere faklı yorum getireceksiniz.

Sevgili Boğa, 

Bugün Güneş size olumlu etkiler veriyor. Duygusal anlamda mantık diyenlerdesiniz. Kendinizle içsel barış yapmak istediğiniz bir gün. Olaylara sakin bakmak istiyor ve huzurunuzu bozmak istemiyorsunuz. Yaptığınız işin sorumluluğunu, sizden daha iyi bilen yok. Çevrenize bunu anlatmanın çok zor olduğunu biliyorsunuz. Olaylara sessiz kalmayı yeğleyin. Baş bölgenizin hassas olduğu bir gün.

Sevgili İkizler,

Oldukça aktif bir gün geçireceksiniz. İmajınızla ilgili değişimler içinde olmanıza rağmen, güçlü kişiliğinizi ön plana çıkarmaktan korkmamalısınız. Bugün her zamankinden çok daha fazla çalışmak zorunda kalabilirsiniz. Sağlığınızla ilgili ruhsal problemler yaşamak istemiyorsanız, olayları gereğinden fazla irdelememelisiniz.

Sevgili Yengeç,

Gizli yolculuk hazırlığı içinde olacaksınız. Düşüncelerinizi saklama gereği duyacağınız bir gün. Finans konularıyla ilgili yeni, bir motivasyon kaynağı arıyorsunuz. Yaşamla ilgili ilginç fikirleriniz var ve olayları kendi çabanızla yönlendirmek istiyor, idealleriniz doğrultusunda karar vermek istiyorsunuz. Partnerinizin desteğine ihtiyaç duyacaksınız.

Sevgili Aslan,

Ay Oğlak burcunda ilerliyor. Duygusal yaşamınıza derin bir anlam katmak isteyebilirsiniz. Bugün hisleriniz çok güçlü.Özgürce hareket edecek, ani tepkileriniz yüzünden yorgun düşeceksiniz..Yapacağınız yolculukların size kazandıracağı aktivite ve enerjiyle, bir çok kombinasyon çalışma içinde olacaksınız.

Sevgili Başak,

Ay, aşk evinizi duygusal boyutlarda etkiliyor. Ani değişim yaşayacağınız bir gün içinde olmanıza rağmen, alışkanlıklarınız konusunda ısrarcı yaklaşımlarınız olacak. Düşüncelerinizi gerçekleştirmek için, pratik çözümler arayışı içindesiniz. Başkaları için zor bir kişilik sergiliyor olsanız bile seçeceğiniz yolda ilerlemelisiniz.

Sevgili Terazi

Ay ve Venüs’ün konumu size gerginlik verebilir. Kazançlarınız konusunda yaşadığınız sorunlarınızın gündem kazanması sizi uğraşlarınızın dışına taşıyacaktır. Artık ufkunuzu genişletmelisiniz. Bugün, birlikte çalıştığınız kişilerin duygusal yaklaşımlarına ihtiyaç duyacaksınız. Aşırı çalışmanız gereken bir gün. Enerjinizi bölmeden yoğunlaşmalısınız.

Sevgili Akrep,

Gelecekle ilgili güçlü hayalleriniz var. Onları bir an önce yaşama geçirmek için çaba göstermelisiniz. Güneş kombinasyon burcunuz Balık’a geçerek, yaratıcı yönlerinizi ortaya çıkarıyor. Aşkta çılgınlıklar söz konusu. Sağlık konusunda akşam yemeklerini erken saatlerde yemeyi denemelisiniz. Sindirim sorunlarınız sizi rahatsız edebilir.

Sevgili Yay 

Bugün, arkadaşlarınızın size önerecekleri fikirlerden yola çıkarak, kendinize daha çok zaman ayırmalısınız. Çevrenizdeki kişilerin marjinal yapıları sizi cezb edecektir. Farklı konuşmaların gündem kazanacağı bir gün içindesiniz. Bazı konularda kendinizi ispat etmek isteyebilir ve çabalarınızı bu doğrultuda özgürce yönlendirebilirsiniz. Olayların tarzı sizin için önemli.

Sevgili Oğlak, 

Ay burcunuzda ilerlerken duygusal yaşamınızda karışıklığa neden oluyor. Mesleki anlamda düşüncelerinizin yoğunluk kazanmasıyla, farklı işlerle ilgilenmek istiyorsunuz. İçsel duygularınızı kişisel yeteneklerinizle birleştirmeyi amaçlıyorsunuz. İşinizle ilgili dengelerinizi korumak istiyorsanız, kuralları siz koymalısınız.

Sevgili Kova,

İdealleriniz doğrultusunda karar vermek istiyorsunuz. Bugün Ay’ın konumu, özgürce düşünceler içinde olacağınızı gösteriyor.Yapacağınız yolculukların size kazandıracağı aktivite ve enerjiyle bir çok kombinasyon çalışma içinde olacak, arkadaş çevrenizde size hayranlık duyacakları bir gün yaşayacaksınız. Ayak bileklerinizi zorlamamalısınız.

Sevgili Balık

Güneş’in burcunuza geçmesiyle, kendiniz daha cazip ve ilgi çekici bir kişi olarak göreceksiniz. Bugün Ay’ın konumu yüzünden,duygusal yaşamınızda karşılaştığınız problemleri gözünüzde çok fazla büyütüyorsunuz. Hissettiğiniz gibi yaşamak istemeniz en doğal hakkınız ve bu konuda kendinize baskı yapmamalısınız.

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.